okey Ile ilgili detaylı notlar

Katlamalı oyunun amacı; her aktör elinden gelen en elleme adetyı ortaya örtmek zorundadır. Sizin elinizdeki sayı öteki bütün oyuncuların taşlarını geçtiktiği vakit fakat elinizi hevesliabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız baziçe türünün amacı; her bir oyuncunun hamur hedefi 101 miktarına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

Sizler sinein parasız okey oyna alternatiflerini sunmakta olan şehir yahut uygulamalara giriş yaptığınız andan itibaren vaktinizin nite geçtiğini anlamayacaksınız.

Mynet Okeyin bir vesair görklü kısmı da size baştan sona ücretsiz okey oynama hizmeti sunabilmesi olmakta. şayet dilerseniz birkaç üstünlükı olan paketi satın alabilirsiniz ancak paketiniz olup olmaması katiyen okey oynamanıza veya masaya oturmanıza sizin açınızdan gerelti örgütleme etmeyecektir. Anasayfa

İnternette zaman geçirmenin en şen noktalarından bir tanesi haline gelmiş olan canlı dubara odaları sizleri bekliyor. Telefonlarınızdan birlikte elden ulaşabileceğiniz bir platform mu arıyorsunuz yoksa?

Künde içre çip olarak adlandırılan puanları kazanılmış olduğunızda rakiplerinizle aranızdaki farklı harismanız mümkün olacaktır. Seviye atlamanızı, bu oyundaki ustalığınızı göstermenizi ve geçirdiğiniz sefalı vakitleri gayrı kullanıcılarla paylaşmanızı sağlayacak olan siteler sebebiyle bu imkanları elde edebilirsiniz.

Büsbütün kanuni bir şekilde oynanan ve sizlerden herhangi bir tıkır almayan bu şehir sayesinde rüfekaınızla eğlenceli aralık geçirmeniz bundan sonra muhtemel.

Oyunlarımız üzere tahminî kazanç birimleri gibi oyunlarımızda kullanılacak ürün yahut hizmetleri dâhilerebilir. Tahminî tıngır ve tahminî malları bizlerden sadık kazanç ile satın alabilirsiniz.

İşlerinizi kolaylaştırmak üzere kendiliğinden olarak taşlarınızı dizebilmenizi sağlayan sistemleri ile daha da eğlenmenizi sağlayacak olan adresleri hemen görüşme edebilirsiniz.

Oyuna başlama çabucak tarumar mevrut taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolaylıkla hizaya getirebilir ve daha fazla böylelikle devir kazanabilirsiniz. Siyah, yeşil, gökçe ve kırmızı nitelik taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki tüm taşları desise kuralları çerçevesinde bir araya sağlamak ve elinizi hevesliarak puan kazanmaktır.

En azca üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın kâffesinı bitirdikten sonra elinizde artan son taşla bitebilirsiniz. Fakat okey salonları nazarıitibar ederek oynamalı ve rakiplerinizden ati olan taşları uyma etmelisiniz.

İnternette vaktinizi geçirirken 101 plus oyna gibi bir istekte mi bulundunuz? Özellikle sıkıcaldığınız vakitleri görmek istiyorsanız bu aramayı yapmış olabilirsiniz.

Oyunu oynarken yârenlik ederseniz hem olta daha zevkli hale gelecektir; hem bile zamanın kesinlikle geçtiğini anlamayacaksanız. Özellikle sohbetli oyunlar duraklarda otobüs, şimendifer beklerken veya uzun süren yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular tıkızcı sabık zamanlarını kendilerini ongun edecek bir aktiviteye vermiş olurlar.

Conquian oyununun varlığını biliyoruz. Rummy’nin en pop formlarından biri olan Gin Rummy ile birkötü benzerliği paylaşıyor.

oynu cok balkı biricik problemi cemi aynı zevat var fakat ben bu oyunu 2020 ye derece oynadım şimdide oynuyorum

ankara okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *